BEAUTY

Makyaj İpuçları

Cilt Makyajı: Doğru fondöten seçin! Mağaza ışıkları her zaman yanıltır mümkünse dışarıda kontrolünü sağlayın. Fondöten uygularken makyaj süngeri ile iyice dağıtın.
Far: Tek renk far kullansanız bile dağıtın! Sünger aplikatör veya fırça ile uyguladığınız şekilde bırakmayın! Göz kapağının katlanma bölgesine doğru dağıtın. Daha güzel bir görüntü elde edeceksiniz. Doğal olmasını istiyorsanız toprak renklerini deneyebilirsiniz.
Kaş: Yüzde en önemli vurucu nokta kaşlardır! Kaşlarınızı doldurarak da doğal bir görüntü elde edebilirsiniz. Püf noktası üründen az kullanarak tarayıp tekrar doldurmaya devam etmelisiniz. İstediğiniz görüntüye gelene kadar devam ederseniz doğal görüntü elde edeceksiniz. Aynaya çok yakından değil biraz karşıdan bakarak doldurma işlemi yaparsanız kusurları görebilirsiniz.
Dudak Kalemi: Dudak kaleminiz kullanacağınız ruja uygun renklerde olduğunda kusursuz dudaklara sahip olmanızı sağlar. Dudakları daha dolgun göstermek için gözaltı kapatıcısı ile dudağınıza uygulama yapın. Dudak çizgisi daha belli olacaktır. Dudak çizgisinin hafif üzerinden geçmelisiniz. Koyu renkler süreceksiniz uygulamadan sonra dudak kenarları ile dikkatli bir şekilde pudra/gözaltı kapatıcısı ince çizgi şeklinde geçin. Dudak çevreniz daha aydınlık, rujunuz daha düzgün uygulanmış görüntü elde edeceksiniz.

WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 553 843 48 48
Email info@busratekel.com
Adres
Halaskargazı mh. Zafer sk. H. Akıncılar iş merkezi no:55 kat:2 daire:8 Nişantaşı/ ŞİŞLİ/ İSTANBUL