BEAUTY

İstanbul Güzellik Merkezi

İstanbul Güzellik Merkezi ile Güzelleşin

İstanbul Güzellik Merkezi olarak birçok güzellik fikirleri ve uygulamaları bulabileceğiniz İstanbul Güzellik Merkezi Büşra Tekel Beauty & Care'e hoş geldiniz. Günlük Hayatta yorucu tempo ve stres yüzünden cilt problemleriniz ve saç sorunlarınız ortaya çıkabilir. Makyajın yalnızca sağlıklı bir ciltte kusursuz duracağını unutmayın. Cildinizde sorun var ise sağlıklı bir ciltte kavuşmak için bir uzmana görünmenizde fayda var.

Peki, cilt bakımı nasıl yapılabilir? Öncelikle cilt bakımı için, peeling ve çeşitli cilt kürleri uygulanabilir. Cildinize uygun dermatolojik ürünlerle belli seanslarda cilt temizliği işlemi yapılarak sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Eğer sivilce, siyah nokta, iri gözenek ve akne sorunu olan bir cilde sahipseniz, güzellik merkezimizle iletişime geçerek çeşitli uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Eğer cildiniz yıprandıysa veya eksisi kadar sağlıklı görünmüyorsa mutlaka İstanbul Güzellik Merkezi Büşra Tekel Beauty & Care ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Güzellik alanında uzman kadromuz ve en yeni ekipman ve araçlarla ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik uygulamalarını sağlıklı, titiz ve güvenilir bir şekilde İstanbul’daki Büşra Tekel Beauty & Care Güzellik Salonu‘nda ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da Sunmuş Olduğumuz Bazı Güzellik Uygulamaları

Güzellik ve bakım konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefi haline getirdiğimiz güzellik salonumuzda sunmuş olduğumuz bazı güzellik uygulamaları;

  • Dudak Renklendirme Uygulaması
  • Kaş Silme Uygulaması
  • Kaş Lamitasyonu
  • Kalıcı Dipliner
  • Kalıcı Eyliner
  • Kirpik Lifting
  • Microblading

İstanbul'da Güzellik Merkezi Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul'da Güzellik Merkezleri günümüzde kadınlar ve erkekler tarafından sıkça ziyaret edilen noktalardan biri haline geldi. Sunmuş olduğumuz güzellik uygulamaları ile sizlere pozitif yönde katkı sağlıyoruz. Güzellik uygulamalarında sizler için en kaliteli ve en hassas şekilde hizmet veriyoruz.

Güzellik Merkezinde Ne Yapılır?

Güzellik merkezinde Cilt Bakımı, Dudak Renklendirme Uygulaması, Kaş Silme Uygulaması, Kaş Laminasyonu, Kalıcı Dipliner, Kalıcı Eyliner, Kirpik Lifting, Microblading gibi güzellik işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerin her birisinin farklı amaçları vardır, genel olarak güzellik merkezinde güzellik uygulamaları ve işlemleri yapılır.

Güzellik Merkezi Nedir?

Güzellik merkezi kadın ve erkekler için cilt bakım, saç bakımı, kaş uygulamaları ve kozmetik işlemler ile tedavi veren kurumlardır.

İstanbul Güzellik Merkezi Nerede?

İstanbul güzellik merkezi Büşra Tekel Beauty & Care İstanbul Şişli Akıncılar İş Merkezindedir.

WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 553 843 48 48
Email info@busratekel.com
Adres
Halaskargazı mh. Zafer sk. H. Akıncılar iş merkezi no:55 kat:2 daire:8 Nişantaşı/ ŞİŞLİ/ İSTANBUL