BEAUTY

Kayseri Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner Nedir?

Dipliner makyajının dezavantajlarından sizi kurtaran kalıcı dipliner uygulaması, estetik bir kalıcı makyaj tekniği olarak bilinmektedir. Dövme yöntemleriyle sık sık karıştırılan kalıcı dipliner uygulamasının belirli bir süre kalıcılığı vardır. Geleneksel kalıcı dövme yöntemlerinden birisi olmayan kalıcı dipliner, cildin belirli bir katmanına kadar uygulanmaktadır. Bu nedenle; cilde, kişiye ve kullanılan boyaların kalitesine göre kalıcılık süresi 2 yıl ila 3 yıl arasında değişebilmektedir.

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Kalıcı dipliner uygulaması öncesinde anestezik krem sürülür ve etkisi gösterdiği anda uygulama başlatılır. Kalıcı dipliner işlemei için sözleştiğiniz makyaj uzmanı, sizin isteklerinize ve göz şeklinize göre en iyi “çizimi” oluşturur ve size gösterir ve uygulamaya başlanır renk pigmentleri seçilir ve kalıcı makyaj dipliner cihazı ile taslak üzerinden dipliner uygulaması başlatılır.

Kayseri’de Kalıcı Dipliner Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Güzel görünmek isteyen kadınların yaygın güzellik işlemlerinden birisi olan kalıcı dipliner uygulaması, çeşitli fiyat aralıklarına sahip. Bunun ana nedeni ise uygulamayı yapan yer, şehir ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermesidir. Başta kalıcı dipliner ücreti olmak üzere diğer tüm kalıcı makyaj fiyatlarını belirleyen “kaliteli malzeme” kullanımı ise profesyonellerle çalışıldığında mümkün oluyor. Siz de size yakışacak ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz bir kalıcı dipliner makyajı istiyorsanız tercihinizi Kayseri kalıcı dipliner uygulamlarında Büşra Tekel Beauty & Care'den yana kullanabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 553 843 48 48
Email info@busratekel.com
Adres
Halaskargazı mh. Zafer sk. H. Akıncılar iş merkezi no:55 kat:2 daire:8 Nişantaşı/ ŞİŞLİ/ İSTANBUL