BEAUTY

Kayseri Microblading

Mikroblading Kaş İşlemi Nasıl Yapılır?

Geleneksel bir dövme tabancası kullanmak yerine, microblading, ufak iğneler içeren küçük bir alet ile uygulanır. Bu iğneler, hassas kaş kıllarını manuel olarak çekmek ve aynı zamanda cildinizin altına pigment bırakmak için kullanılır. 

Mikroblading Kaş Uygulaması Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Cilt tipinize bağlı olarak, microblading uygulamasının kalıcılığı bir ila üç yıl kadar sürmektedir. 

Mikroblading İşlemi Sonrası Bakım

Microblading işleminden sonra kullanabileceğiniz en önemli ürün güneş kremidir. Güneş kremleri de kaşlarınızın ömrünü uzatmaya ve güneşten kaynaklanan solmayı önlemeye yardımcı olur.

Ayrıca, herhangi bir Retin-A veya retinol ürününü randevudan yaklaşık bir hafta önce ve kaşlarınızı yaptırdıktan 30 gün sonra bırakmanızı söylüyor, çünkü bu bileşenler pigmentlerin erken solmasına neden olabilir. Kaşlar iyileşirken bir veya iki hafta boyunca ıslatmayın ve en az bir hafta bölgeye makyaj yapmayın. Cilt tamamen iyileştiğinde, normal bir cilt ve makyaj rutinine geri dönmenin sorun olmadığını söylüyor.

Bu yüzden kaşlarının görünümünü iyileştirmek için daha kalıcı bir çözüm arayanlar ve bunu yapmak için iğne kullanmaktan korkmayanlar için microblading kesinlikle denemeye değer.

 

WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 553 843 48 48
Email info@busratekel.com
Adres
Halaskargazı mh. Zafer sk. H. Akıncılar iş merkezi no:55 kat:2 daire:8 Nişantaşı/ ŞİŞLİ/ İSTANBUL